Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Trenky nebo boxerky ?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Trenky nebo boxerky ? - diskuze na toto téma
Zdravím chtěla bych aby chlap přešel na jiný tip spodního prádla, protože nosí slipy , což je naprostá katastrofa a chtěla bych aby nosil buď trenky nebo boxerky. U čeho myslíte že je lepší začít ? Jak jsou vaše polovičky spokojené třeba s boxerkami ? Neškrtí moc ?


Iva | 31.10.2018 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Trenky nebo boxerky ?
Koukám že s tím bojuje víc ženských :D já jsem chlapovi koupila boxerky a trenky a ať si z těch dvou vybere co je mu poholdnější ale že slipy už na něm nechci nikdy vidět :D nu a vybral si boxerky :) akorát kup nějaké kvalitní bavlněné a nebo potom něco jako mikrovlákno :)

Odpověď
Míša | 31.10.2018 16:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Trenky nebo boxerky ?
A jaké značky nakupuješ ? Nakupuješ je normálně přes net nebo v kamenném obchodě ?

Odpověď
Iva | 1.11.2018 10:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Trenky nebo boxerky ?
Vždycky jenom přes internet a to odsud www.trenyrkarna.cz

Odpověď
Míša | 12.11.2018 17:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Trenky nebo boxerky ?
S jakou značkou máš zkušenost ? Líbí se mi třeba calvinky, ale nevím jestli ta guma moc nepovolí nebo se nezačne zatrhávat :/

Odpověď
Erika | 17.11.2018 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Trenky nebo boxerky ?
taky objednávám z trenýrkárny a co se týče značek tak si myslím že je to jedině o vkusu protože každému se líbí něco jiného :) jinak calvin bych řekla že je taková klasika která nikdy nezklame proto je tak oblíbená

Odpověď
Míša | 20.11.2018 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Trenky nebo boxerky ?
no spíš to popravdě vidím na nějaký spodky od hilfigera, líbí se mi ty klasické černé a bílé :) www.trenyrkarna.cz/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=tommy+hilfiger&submit_search=

Odpověď
Silva | 10.12.2018 19:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Trenky nebo boxerky ?
mně se u trenýrkárny hlavně líbí že mají během roku pořád nějaké a fakt u nich člověk seženy i ty nejnovější kolekce.

Odpověď
Jana Horáková | 29.9.2020 11:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Trenky nebo boxerky ?
Pěkné kousky najdeš též na https://www.intimidea.cz/panske-pradlo/

Odpověď
Ella | 17.12.2018 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Trenky nebo boxerky ?
no jedno se trnýrkárně rozhodně nevezme, a to to, že se cenově pohybují fakt dobře i na to, že mají nové kolekce, tak to nemají předražené jako na jiných stránkách

Odpověď
Silva | 23.12.2018 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Trenky nebo boxerky ?
Jo tak toho jsem si taky všimla a hlavně mají pořád nějaké slevy a akce. I teď před vánocema měli a běží až do 25.12. www.trenyrkarna.cz

Odpověď
Draha | 2.1.2019 10:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Trenky nebo boxerky ?
Slevy mají vesměs pořád akorát teď po Vánocích hodně velké takže jsem nakoupila něco sobě i chlapovi

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné