Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - IVF?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
IVF? - diskuze na toto téma
Maminky, mám dotaz na ty, co řešily IVF. Jak jste se vyrovnaly s informací, že IVF je vaše jediná šance? No a kde jsem IVF podstoupily?


Majka | 14.11.2018 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF?
No, co ti na to mám říct? Příjemné to tedy rozhodně nebylo, ale co se dá dělat - je to prostě fakt, se kterým se prostě musí bojovat a hledat řešení. Teda aspoň já jsem to tak brala. Jasně, chvíli mi trvalo, než jsem se to příjmula, ale jinak to prostě nejde. Jinak já jsem IVF už podstoupila. Byla jsem na dvou trasferech a povedlo se. Dneska mám půlroční dceru. Byla jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/ a tu teda doporučuji i tobě. Světová klinika, vyhledávána zahraničními klientkami. Takže to je doporučení za mě.

Odpověď
Verča | 2.1.2019 11:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF?
A byla jsi jen na té zlínské klinice nebo jsi před tím byla i jinde?

Odpověď
Majka | 4.2.2019 07:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF?
Nn, já jsem byla jen na IVF Klinice Zlín. Ale potkala jsem se tam s maminkou, která ten osud měla drobátko složitější. Před tím docházela cca 2 roky na jinou kliniku a když se tam nedařilo, tak se rozhodla pro změnu klinika a právě přešla na tu IVF Kliniku Zlín a tam se jí podařilo asi už na třetí pokus.

Odpověď
Simona | 27.2.2019 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF?
Mám podobný příběh. Nešlo nám otěhotnět přirozeně, snažili jsme se asi 2 roky. Doktor nám doporučil car. Ikdyž jsme se toho báli a nechtělo se nám do toho šli jsme. Hledali jsme doporučení někoho, kdo už byl a hodně lidí na IVFko Zlín říkalo chvály. No a ono to bylo i pro nás úspěšné.

Odpověď
Terka | 27.2.2019 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF?
Nám nedávno gynekolog doporučil návštěvu reprodukční kliniky. Jak to ted bude probíhat? Zlín máme blízko a čtu na tuto kliniku samá pozitiva, tak to zvažujeme.

Odpověď
Simona | 28.2.2019 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF?
Prvně se budete snažít najít příčinu problémů. Různá vyšetření a tak.

Odpověď
Terka | 1.3.2019 09:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF?
A jestli se tě můžu zeptat, na kolikátý pokus se vám zadařilo?

Odpověď
Simona | 1.3.2019 13:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF?
Docela rychle na to všechno. Druhý pokus se vydařil, po první přišlo velké zklamáná a na druhý to vyšlo :-)

Odpověď
Terka | 1.3.2019 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: IVF?
To jste teda měli štěstí. Procházím si webovky a ani jsem netušila, kolik problémů a jejich metod léčby je https://www.ivf-zlin.cz/24766-lecba-neplodnosti

Odpověď
Simona | 1.3.2019 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF?
Je toho hrozně moc. Taky jsem to nevnímala, ale jak nám to nešlo, najednou jsem se dovídala, kolik je párů, co má problém. Naštěstí dnešní medicína je daleko.

Odpověď
Janka | 31.5.2020 09:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF?
Ty jo? A myslíš si, že by to mohlo být změnou kliniky ten úspěch? A jak dlouho jste se snažili před tím, než se to na IVF Klinice Zlín povedlo?

Odpověď
Simona | 7.7.2020 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF?
je to možné, ale být to tím samozřejmě nemusí. Někdy se to prostě na poprvé nechytí, na což nás upozorňovali :)

Odpověď
Evča | 7.8.2020 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF?
Přesně tak, klinikou to být nemusí, nicméně ivf klinika ve Zlíně má hodně velkou úspěšnost v tom umělém oplodnění :)

Odpověď
Janka | 29.8.2020 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF?
Děkuji moc holky za info, konzultovala jsem to s manželem a rozhodli jsme se dojíždět na kliniku ivf ve Zlíně, tak doufám , že zde budeme úspěšní :)

Odpověď
Petra | 28.9.2022 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF?
Kliniku IVF Zlín navštěvujeme s manželem. Bohužel nám nejde přirozeně mít miminko.

Odpověď
Radka | 30.9.2022 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF?
To mě mrzí, my máme také problém. Proto bych ráda věděla, jestli je to hodně náročný proces.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné