Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 18. října 2019, svátek má Lukáš, zítra Michaela
Vyhledávání

Diskuse - Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi - diskuze na toto téma
Používáte doma nějaké osvěžovače nebo voňky ? Docela dlouho jsem nad tím přemýšlela, protože máme dva psy, kteří jdou docela cítit, co si budeme povídat a do toho jedno dítě na plínkách které tomu taky moc nepřidá. Byla jsem už rozhodnutá, že pořídím ten klasický sprej co mají v drogérce, ale narazila jsem na článek, že ne všechny jsou vhodné do prostředí kde jsou zvířata a děti :/ jsou nějak označené ty co jsou vhodné do domácnosti nebo ne ?

Andrea | 23.10.2018 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Je potřeba se podívat na netu které ty osvěžovače prošly různými testy a většinou to tam i píšou.

Odpověď
Hella | 1.12.2018 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
jestli se můžu připojit tak ty osvěžovače od alpíku máme a jsou super, vydrží hrozně dlouho vonět a vůně je jemná nenásilná oproti těm drogérkovým sprejům

Odpověď
Míša | 3.12.2018 07:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
jaké vůně máš vyzkoušené ? mohla bych poprosit o doporučení ? chtěla bych něco co člověka hnedka nepráskne přes nos a bude to hezky cítit.

Odpověď
Daniela | 14.11.2018 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Když se podíváš na www.alpik.cz tak mají svoje likvidátory pachu které prošly testy

Odpověď
Míša | 2.12.2018 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Jo tak tady to vůbec neznám ale podívám se na to o je to zač :) děkuju moc za doporučení

Odpověď
Daniela | 16.12.2018 16:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Tohle je ono tak se podívej, mají hrozně příjemné vůně www.alpik.cz/likvidator-pachu/

Odpověď
Míša | 11.1.2019 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
A jak dlouho to tak vydrží vonět ? :) Abych nemusela pořád šplíchat a měla jsem ten sprej na týden, tak jak je to třeba u těch co se prodávají v drogériích.

Odpověď
Soňa | 25.1.2019 10:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Jo? Voní ty jejich pohlčovače? Já jen že to neznám a než to koupím, tak bych ráda věděla, jak to voní právě :)

Odpověď
Míša | 11.2.2019 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Voní moc hezky, není to nic agresivného ani vlezlého a vydrží to opravdu dlouho, v kuchyni mám třeba z látek udělané umělé květiny, tak když to našplíchám i na ně, tak v nich ta vůně drží celý den a ještě trochu i ten druhý, takže za mě velká spokojenost.

Odpověď
Leona | 13.2.2019 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
My ho dámy používáme v čekárně a ordinaci a to musím podotknout, že naše paní doktorka je háklivá na kdejaké silné a výrazné parfémy a nedej bože osvěžovače, kdy to člověk musí čuchat celý den. Tady toto nám s kolegyní pochválila a kolikrát se nám i stane, že pacienti podotknou, že nám to v čekárně i ordinaci příjemně voní.

Odpověď
Hanka | 20.7.2019 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osvěžovač do domácnosti se zvířaty a dětmi
Jaké vůně používáte jestli bych se mohla zeptat ? Chtěla bych taky něco příjemného a četla jsem o tom pohlcovači od alpíka tak mě to docela nadchlo a chtěla bych to objednat na zkoušku.

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné