Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Poporodní kila

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Poporodní kila - diskuze na toto téma
Maminky, jak jste řešily hubnutí poporodních kil? Já jsem docela už zoufalá, fakt nevím, jak na ně... Budu ráda za jakoukoli radu! Díky moc!


Beata | 29.10.2018 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila
No ani mi nemluv. Přesně vím, o čem mluvíš. Taky jsem dlouho hledala, než jsem našla způsob jak na ně. Já chodím na www.bodyexpress.cz/. Zkus taky, fakt doporučuju!

Odpověď
| 1.11.2018 11:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila

Odpověď
Váňová | 1.11.2018 11:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila
Já sem po porodu shodila tak,že sem začala jíst pravidelně každé dvě až tři hodinky a nejpozději mám jídlo v šest večer.Potom když na mě přijde mlsná, tak už jen čaje nebo maximálně zeleninový salát,nebo jakoukoliv zeleninu.Přes den si dopřeji třeba i palačinky s džemem..Kupuji si Relax 100% z ovoce,ten je bez přidaných cukrů,takže si ho můžu dát i v odpoledních hodinách protože není tak přecukrovaný jako některé jiné džemy plné nezdravých cukrů

Odpověď
Samantha | 2.11.2018 00:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Poporodní kila
Dobrý den, ten džem mě zaujal,.. kde ho kupujete?

Odpověď
Váňová | 20.11.2018 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Poporodní kila
Většinou si objednám po více sklenicích přes rohlík.cz jsou tam na ty džemy občas dobré akce. Jinak jsem už kupovala i v Bille :)

Odpověď
Samantha | 22.11.2018 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Poporodní kila
Děkuji, hned zítra se na to zajdu do obchodu podívat a vyzkouším

Odpověď
Váňová | 24.11.2018 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Poporodní kila
Jasně, kdyžtak tady se můžete podívat jaké se dělají veškeré příchutě https://www.relaxlepsinezdzem.cz/

Odpověď
Olga | 3.1.2019 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Poporodní kila
Džemy relax si taky kupuju, jsou super doma všem chutnají :)

Odpověď
Tereza V. | 5.11.2018 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila
Za mě jednoznačně www.svet-zdravi.cz Už jsem s nimi po porodu zhubla 2kg za měsíc a pokračuji!

Odpověď
BelaS | 21.11.2018 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila
zkus odborniky přes výživu a k tomu být tebou bych pomalu začla i s cvičením ale strava je základ,mě pomohli ve světě zdraví.

Odpověď
Jarka | 13.1.2020 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Poporodní kila
Podařilo se Vám po porodu shodit přes zadek? já už jsem si tak nějak vymodelovala břicho a prsa, ale zadek mi pořád zůstal.

Odpověď
Markéta | 15.1.2020 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Poporodní kila
Měla jsem úplně stejný problém, ale podařilo se mi si vymodelovat postavu díky BODY – JETU, tedy vodnímu paprsku, kdy paprsek pomalu pulsuje, a je schopný přenést tukovou tkáň jinam.

Odpověď
Jarka | 20.1.2020 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Poporodní kila
To je nějaká nová metoda? nikdy jsem o ni neslyšela, jak jste na to přišla? jak je to drahé?

Odpověď
Markéta | 23.1.2020 11:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Poporodní kila
Úplně nové to zase není, ale je to mnohem méně náročná pro tělo metoda, než metoda klasické liposukce, ceny se liší podle místa zákroku na těle podívejte se na stránky kliniky, kde najdete i podrobný ceník https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné