Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy - diskuze na toto téma
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda nemáte nějaké bliždí info a osobní zkušenostmi s kurzy www.makeupinstitute.cz/ děkuji


Marry | 1.5.2016 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj já sem absolventka, s čím můžu poradit?

Odpověď
Marcela | 1.5.2016 22:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj prosim Vás daly by ste sem intenetovou adresu? zajímá mě to ráda bych si přečetla nějaké info, jaké tam mají kurzy a tak

Odpověď
Marry | 10.5.2016 00:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
www.makeupinstitute.cz Tady se můžeš kouknout

Odpověď
Marcela | 4.7.2016 00:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Jak ty kurzy lastně probíhajjí?

Odpověď
Argentína | 4.7.2016 01:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Začátek kurzů je v 9 a končí se v 17 hod. samozřejmně behem dne jsou přestávky na odpočinek a na jídlo. Dopoledne je obvykle teorie a odpoledne praxe.

Odpověď
Milada77 | 19.12.2016 22:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj, slyšela jsem že s tímto kurzem je velká šance uplatnění v zahraničí. Je to pravda? :)

Odpověď
Jasmína | 19.12.2016 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj, agentura pro vizážisty, které v rámci Institutu funguje se stará o kariéru každého absolventa. Pomáháme jim dostat se na pohovor pod makeup značku a propojit s lidmi z branže:)

Odpověď
Marcela | 1.6.2016 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Děkuji tak jsem se dívala že do Prahy na korunní to mám kousek. Jak je to s těmi kurzy, dostannu pak nějakýý certifikát nebo něco tak podobného?

Odpověď
Marry | 2.6.2016 09:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ano dostaneš ale záleží na tom který kurz absolvuješ. Dostaneš certifikát v češtině a angličtině, že jsi absolventem Institutu. Dále Certifikát o tom, že jsi absolvovala rekvalifikační program v oboru Vizážsitika a barvové poradenství a Profesní kvalifikaci. Celkem tedy 3 certifikáty v případě základních kurzů ( BASIC PRO, MASTER BEAUTY, MASTER PRO A_Z). U pokročilých kurzů je to certifkát s logem Institutu.

Odpověď
Argentína | 4.7.2016 01:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
jojo dostaneš. V češtině a angličtině, že jsi absolventem Institutu. Dále Certifikát o tom, že jsi absolvovala Rekvalifikační program v oboru Vizážsitika a barvové poradenství a Profesní kvalifikaci. Celkem tedy 3 certifikáty v případě základních kurzů ( BASIC PRO, MASTER BEAUTY, MASTER PRO A_Z). U pokročilých kurzů je to certifkát s logem Institutu.

Odpověď
Leňa | 2.6.2016 09:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
holky strašně ráda bych absolvovala kurz tady na makeup institutu ja píšete, už sem si procházela i stránky a jsem rozhodnutá. Chtěla jsem se ještě zeptat jestlo nevíte jak je to s placením?

Odpověď
Leňa | 2.6.2016 09:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
holky strašně ráda bych absolvovala kurz tady na makeup institutu ja píšete, už sem si procházela i stránky a jsem rozhodnutá. Chtěla jsem se ještě zeptat jestlo nevíte jak je to s placením?

Odpověď
Katuša | 12.6.2016 01:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj holky, jsem zvědavá na ty kurzy o kterých se tu bavíte? Nevíte na koho se můžu obrátit s dotazy?

Odpověď
Argentína | 4.7.2016 01:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ozvy se Markétě, ta to má nastarosti. Je strašně hodná a ochotná. 777244944

Odpověď
Katka | 4.7.2016 08:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
ty jo a není na těch kurzech moc lidí? Nedávno mi známá říala že byla na nějakých v Brně že je kurzistka ani nestihla obejít všechny =(

Odpověď
kocka | 28.7.2016 16:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
holky absolvovala nektera z vas tento kurz? www.makeupinstitute.cz/master-beauty/

Odpověď
kamila | 29.7.2016 16:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj ano ja, mam certifikaci a musim rict ze jsem se tam nadherne naucila svatebni makeup a vlasovy styling. :-)

Odpověď
Eliška | 3.8.2016 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
holky, pomohli jste mi se rozhodnout, jdu do kurzu taky, jsem na materské, a chtela bych se i behem ní neco naucit

Odpověď
kamila | 4.8.2016 10:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
pokud máš moznost hlídání, určite si kurz zaplat a udelej si ho. Urcite te bude bavit a neco se naucís :-)

Odpověď
rose1234 | 11.12.2016 12:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Dobrý den , moc mě zaujala vaše nabídka na kurzy pro absolventy a chtěla bych se zeptat na kvalifikace vašich lektorů. Díky :)

Odpověď
Markéta | 11.12.2016 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Dobrý den, do týmu si velmi pečlivě vybíráme. Naši lektoři jsou z řad top vizážistů, kteří jsou aktivní mua, líčí pro časopisy, přehlídky, reklamy atd. Studenti tak mají jistotu, že se učí aktuální techniky a trendy. Navíc mnoho našich lektorů si mezi studenty vybírá své asistenty atd. :)

Odpověď
mia222 | 11.12.2016 13:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahojte lidi , pokud máte zájem o kurz vizáže zakončený certifikátem , běžte se podívat na stránku www.makeupinstitute.cz , je to opravdu moc inspirativní. :)

Odpověď
lea | 11.12.2016 14:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Dostává klient po ukončení nějáký certifikát ?:)

Odpověď
Lucka | 11.12.2016 14:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ano, dostává certifikát v češtině a angličtině, že je absolventem Institutu. Dále  certifikát o tom, že  absolvoval Rekvalifikační program v oboru Vizážsitika a barvové poradenství a Profesní kvalifikaci.

Odpověď
kikuus000 | 19.12.2016 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: MAKE UP INSTITUT PRAGUE - kurzy
Ahoj, pokud hledáš kvalitní a levný make-up rozhodně doporučuji ze stránky www.makeuphouse.cz/shop/tvar-face/mattifying-extreme-wear-foundation/ . Je opravdu nejlepší :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné